Vítejte na stránkách mostecké folkové, country a bluegrassové skupiny Wobčas Bezlegrace

 

 Vítáme Vás na webových stránkách seskupení Wobčas Bezlegrace, která hraje pro radost všem známým i neznámým  kamarádům a hlavně všem dobrým lidem, kteří si s chutí poslechnou dobrou muziku. Naši produkci směřujeme do Mostecka a jeho blízkého okolí, ale stalo se, že jsme zavítali i na vzdálenější místa, jako je Křivoklát či Bítov, takže naše cesty vedou občas i za hranice Ústeckého kraje.  :-)

 Repertoár naší skupiny tvoří převážně folkové, country a trampské písničky, ale nevyhýbáme se ani bluegrassovým skladbám, jichž máme v našem zpěvníku též dostatek a jsou u nás velmi oblíbené. Pro lepší orientaci v našem muzicírování - hrajeme skladby od skupin NEZMAŘI, ŽALMAN a spol., KAMELOT, BRONTOSAUŘI, FEŠÁCI, HOP TROP, PACIFIK, COP ...... atd. Nedá se vyjmenovat vše, ale ten kdo si nás přijde poslechnout, si přijde určitě na své.                        

 

Pokud se budete chtít podělit o Vaše zážitky z hraní, či nám jen tak nechat vzkaz, tak nám je zanechejte v " Knize návštěv " , nebo Vám poslouží e-maily, které jsou v sekci " Kontakty ".